Студенттерге

Түлектер тақтасы


2020-2021 оқу жылындағы бітіруші түлектер тізімі
1211000-Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу
  1. Алимжанқызы Аяулым
  2. БақытжанқызыАйсара
  3. ЕрғараАружанЕрғарақызы
  4. ЕсмахановаГүлдейАсылтайқызы
  5. Ибрагим СаяжанМұратқызы
  6. Ильиясова Шакизада Кенесханқызы 
  7. Қыпшақбай Фарида Әзімханқызы
  8. Құдайбергенова Жаңагүл Нұртуғанқызы
  9. Құттымұрат Айдын Дәулетқызы
  10. Мырзабекова Аружан Ғаниқызы 
  11. Мырзағали Гаухар Кенжебекқызы 
  12. Сұлтан Нұрсезім Қанатқызы 
  13. Талғат Жадыра Талғатқызы 
  14. Хамит Әнел Бағдатқызы
  15. Шакирова Динара Кенжебайқызы 
 
1517000-Төтенше жағдайларда қорғау
 
  1. Әлмағанбетова Мереке Мұратқызы
  2. Әлдебай Рахат Еркебайұлы
  3. Баймұратов Нұрсұлтан Баймұратұлы
  4. Байұзақ Марат Берікұлы
  5. Балғабай Жанболат Қалдыбайұлы
  6. Бекназар Әділжан Бауыржанұлы
  7. Болатбек Фариза Мұратқызы
  8. Дайрабаев Сағадат Мұхитұлы
  9. Ермахан Әлібек Ермаханұлы
  10. Жакен Өмірбек Жанболатұлы
  11. Маханбетияр Нұрсәт Сейдалыұлы
  12. Назаров Нұрсұлтан Әлімжанұлы
  13. Нурильдаұлы Нұрбек
  14. Өсербай Нұрдаулет Төлегенұлы
  15. ПулатоваНазеркеЕрболатқызы
  16. Рамазан Ерасыл Рамазанұлы
  17. Сауранбай Мадияр Қайыржанұлы
  18. Сұңғатұлы Дамир
  19. Тулебай Ұлтай Таукенқызы
 
1412000-Құрылыс бұйымдары мен құрастырылымдар өндірісі
 
  1. АбдикаримАйымжанЖалғасқызы
  2. АмангелдіӘбдіәліЕрланұлы
  3. АнуарбековОразәліЖеңісұлы
  4. БайтақБексұлтанМолдашұлы
  5. БатырханұлыБатыржан
  6. БимурзинаАйзатҚаршығақызы
  7. БисенбайНұрисламАбайұлы
  8. ДосетоваЖансаяҚайратқызы
  9. ЕсенбекұлыХалифхан
  10. ЖалғасбаевДаниярЕрланұлы
  11. Жарылқасын Дамир Ерғалиұлы
  12. ЖақановСұңғатСәкенұлы
  13. КеңесДиляраҚалдыбекқызы
  14. КәденовНұрдәулетДүйсенбайұлы
  15. ҚанатқызыӘсел
  16. МирамбекБақдәулетМирамбекұлы
  17. МузыкантоваЗаремаБатыржановна
  18. Мұхамбетқали Рамазан Ғалымжанұлы
  19. Набиев МадиТұрлыбекұлы
  20. НұрланұлыНұрболат
  21. НұрымбетАйдынЕржанұлы
  22. РахатовБекарысҚуантқанұлы
  23. СұлтанғалиФархатТалғатұлы
  24. Френза Ильдар Талгатович
  25. ШабайдулаҚуанышБахитжанұлы
 
0514000-Бағалау
 
  1. Амангелдиева Индира Ғалымбекқызы
  2. АқмолдаеваГүлжайнаАманғалиқызы
  3. АқназарұлыБекзат
  4. ӘлиәкімАқтолқынМейрамбекқызы
  5. ӘріповЕрболатМұратбекұлы
  6. БахытбековаГүлмираБахытбекқызы
  7. ДастанбекұлыЫрысбек
  8. ЖақановаСымбатСәкенқызы
  9. Жақсылықова Дана Бауыржанқызы
  10. ЖүсіпшайховаТоқжанМырзабекқызы
  11. ҚұрманбекАйткүлБерікбайқызы
  12. МәліковБағдәулетКенжебекұлы
  13. НұрлыбекДильназНұрланқызы
  14. ӨксікбаеваДанагүлАбдурахметқызы
  15. РайымбекБалнұрМаралбекқызы
  16. СайлаубаеваНұрайҚайратқызы
  17. Срыбник Анастасия Андреевна
  18. СәруарБатыржанСәруарұлы
  19. Тажимбетов Муслим Нуркамалұлы
  20. ШәріповаНазгүлБолатқызы
 1405000-Газбен қамтамасыз ету жабдықтары мен жүйелерін құрастыру және пайдалану
 
  1. АбдибаевМурадБолатұлы
  2. Айтпаш Дархан Айтбайұлы
  3. АрысбековДосымжанАйбекұлы
  4. ӘбенЕрдәулетБолатұлы
  5. Бақытбек Алтай Талғатұлы
  6. ЕрмұратұлыСерікболсын
  7. ЕрғазыӘділетРусланұлы
  8. ЖалғасұлыНұрасыл
  9. ЖанайдарұлыДиас
  10. ЖақсылықНұрдосМаратұлы
  11. Ислам ЖалғасбайҚуанышұлы
  12. ҚалжановЖолдасҮсенұлы
  13. ҚұрманбекКүлшатБерікбайқызы
  14. Меңлібекұлы Денис
  15. МубараковДиасБектайұлы
  16. МырзабекЕрденКанышұлы
  17. МұхтарұлыҒалым
  18. ӨтемұратовНағашыбайДәуренұлы
  19. ПақтайАсхатНұрболұлы
  20. СарбасовАйбекНадирбекулы
  21. СағынбайқызыҚаршыға
  22. СерікбайАружанҚуантайқызы
  23. СугирДанелВикторұлы
  24. СүйкенбайАйданаНұрланқызы
  25. ТөленбайМадиярНұрғалиұлы
1517000-Төтенше жағдайларда қорғау
  1. АкмолдаевЕркебуланАмангалиевич
  2. АхтанБауыржанБаймырзаұлы
  3. БалгабайАружанСарсембайқызы
  4. БолатСұлуханБолатқызы
  5. ЕсмаханСаддамханҒалымжанұлы
  6. ЖанзақовДосболМужболатұлы
  7. ЖақсыбайАружанЕрханқызы
  8. ИкматАружанМаратқызы
  9. Кенжеев Рамазан Самалбекұлы
  10. ҚайрошСержанНұрлыбекұлы
  11. ШынболатМұхаммедалиНұртайұлы
 
1404000-Сумен қамтамасыз ету және су ағызу жйелерін тазалау
 
  1. Алтынбасова Диана Насымқызы
  2. АқтұрғанМұқағалиҚанатұлы
  3. БайжігітАнарӨмірәліқызы
  4. Байназарова ЖүрсінайМаратқызы
  5. Бекенов Тимур Ермекұлы
  6. БердәулетұлыШыңғыс
  7. ДиханбаевДінисламАқылбекұлы
  8. ЖиенбаевЕрсұлтан
  9. Исаева АймерекеСырлыбаевна
  10. КалдыбекБейбарысБекмуратұлы
  11. ҚанатоваМайраҚанатқызы
  12. Құдайбергенова Аида Талғатқызы
  13. МурзахметАқлимаЖаксыбекқызы
  14. МүсілімоваӘсемАлтынбекқызы
  15. Мұратова Алина Бақытқызы
  16. НарымбайҮмітТұрсыматқызы
  17. ӨмірбаеваАқсаулеҚалдыбекқызы
  18. СалықбаеваШарайнаНұрланқызы
  19. СапарғалиҰлзадаБағдатқалиқызы
  20. СерікболұлыДосхан
  21. ТарғынбекАқеркеСерікқызы
  22. ТасмағамбетНұрлыбекБолатұлы
  23. ҰзақбайАйданаБерікқызы
  24. ШамшатМақсатСұлтанбекұлы
 
0902000-Электрмен қамтамасыз ету (салалар бойынша)
 
  1. Абсалимов Алмат Бакытбекович
  2. АқылбекНұржанАқылбекұлы
  3. АязЖандосАрғынұлы
  4. БижановДанабекБекмұратұлы
  5. БисенбайНұрсұлтанАбайұлы
  6. ЕликбаевДиасБекетбайұлы
  7. ЕлмуратовНұрханҒазизұлы
  8. ЖақасовДаниярБолатбекұлы
  9. ЖанайдаровМадиГажданбекұлы
  10. ЖеткергенИнжуЖеткергеновна
  11. ИбенАрунаҚазыгелдіқызы
  12. Ибрагим НаурызбайЕрмекұлы
  13. ИманғалиҚожахметНұрбекұлы
  14. Миров ӘділханИльясханұлы
  15. МолбағарНұрисламОразбекұлы
  16. НұрғалиеваНазымРусланқызы
  17. НұржановСерікНұржанұлы
  18. Орал ЖандосЖолдасбекұлы
  19. СаруарӘлімжан
  20. СултанбекАзаматЖанатбекұлы
  21. ТойшыбекДиасҚуанышұлы
  22. ТұрсынбековИршадЯхья-Ханұлы
  23. Ұлықпанов Рамазан Қаласбайұлы
  24. ШакімаратБіржанНұрланұлы
71

Директордың блогы

Жаңалықтар мұрағаты

«    Сәуір 2021    »
ДсСсСрБсЖмСбЖс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
АО «НЦПК «Өрлеу»Некоммерческое акционерное общество «Talap»Управления образования КЗОМинобразования и науки РКАкимат Кызылординской областиСайт президентаРухани ЖаңғыруEgovDigital Kazakhstan